sosyal medya yönetimi
eticaret paketleri
seo paketleri
web tasarım
sosyal medya uzmanı
kamu personeli alımı
memur alımı
işkur iş ilanları
personel alımı
bekçi alımı
askeri personel alımı
polis alımı
kamu personeli alım ilanları
özel sektör ilanları
Kategoriler
Alışveriş Sepetim

DENİZLİ POWONS GÜVENLİK & KAMERA SİSTEMLERİ

Hakkımızda

POWONS GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Ayhan ÖZDEMİR tarafından, 1999 yılında Yusufeli Güvenlik adıyla Bursa ili Osmangazi ilçesinde kurulan firmamız güvenlik teknolojilerinin günümüzdeki kadar yaygın olmadığı bir dönemde, Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Akıllı Güvenlik Kamera Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri(Kart, Parmak İzi, Yüz Tanıma)  alanlarında kaliteli ürün ve hizmet verebilmek, yenilikçi ve insan hayatını kolaylaştırıcı teknolojileri önce Marmara bölgesi daha sonra bütün Türkiye pazarına sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

Günümüzdeyse Powons Teknoloji A.Ş. adıyla gelişen teknolojiye ayak uydurarak, Hırsız ve Yangın Alarm Sistemleri, Akıllı Güvenlik Kamera Sistemleri ve Geçiş Kontrol Sistemleri(Kart, Parmak İzi, Yüz Tanıma), Akıllı Ev Sistemleri, Plaka Tanıma, HGS ve Otopark Geçiş Güvenliği, Kişi Sayma Sistemleri, Sıramatik Sistemleri, Fotokapan ve Timelapse Kamera, IP Santral Sistemleri, Görüntülü Diafon, Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, Kapı Tipi Metal Dedektör, Bariyer, Turnike ve X-Ray Cihazları, Fiber Optik Kablolama ve Sonlandırma, Network Altyapı alanlarında kaliteli ürün ve hizmet vermeye başlamıştır.

Özellikle 2003 yılı itibariyle kişi ve kurumlarda güvenlikle ilgili bilincin oluşmaya başlaması ile beraber firmamız da tümüyle güvenlik ve geçiş kontrol sistemleri sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile yolumuza devam etmekteyiz. Bölgemizin en genç ve her biri konusunda uzman kadromuz ile çağımızın ihtiyacı "Kaliteli ve Yüksek Korumalı Güvenlik Teknolojileri" hizmetlerini sizlere ulaştırabilmenin gururunu yine temsil ettiğimiz siz müşterilerimizle paylaşıyoruz. Gerek son kullanıcı projeleri, gerekse Türkiye'nin genelinde binlerce müşterimiz ile her gün daha da güçlenen Türkiye çapındaki  (şimdilik 38 il) geniş yapımız ile şimdi sizlere daha güvenli bir yaşam sunabilmek için hattın diğer ucunda bekliyoruz.

Kullanıcıların ihtiyacını; Distribütör güvencesi, en uygun fiyat garantisi ve Türkiye’nin her yerine Anında Kargo hizmeti ile ulaştırır.

Bize Güvenen Herkese Sonsuz Teşekkürler.

Ayhan ÖZDEMİR

        FATURA BİLGİLERİMİZ
       Arce Güvenlik Teknolojileri ve Sistemleri Ürt. İth. İhr. San. Tic. A.Ş.
       Ulu Mh. 2.Doğanbey Sk. No: 19-27 Osmangazi/BURSA
       ULUDAĞ V.D  073 084 3826
       finans-muhasebe@powons.com